×

Kohvikoolitused

Kohvi ajalugu, kohvisordid, tootmine ning kohvi valmistamine ja korrektne serveerimine

Kohvikoolitused

Kohvi ajalugu, kohvisordid, tootmine ning kohvi valmistamine ja korrektne serveerimine

Illy kohviülikool
UNIVERSITÀ DEL CAFFÈ

Hea kohv sõltub kvaliteetsest toorainest ja heast masinast, kuid ennekõike oskuslikust valmistamisest ning serveerimisest. Meie missiooniks ongi restorani & kohvikute töötajatele seda kõike õpetada, et klient saaks nautida vaid parimat Illy kohvi.Koolituste põhiosa on kohandatud iseäranis inimestele, kellel on erinev taust ja vajadused, seega asjatundjatest kuni professionaalideni, kes töötavad toiduainete ja jookide tööstuses.

Koolitustel pakutav varustab osalejaid parimate tavade ja tööriistadega, arendamaks ja täiustamaks nende pädevust kohvi alal ning süvendamaks teoreetilisi ja praktilisi teadmisi põnevast tervikprotsessist – helepunasest kirsist parima tassikese espressoni välja.

Koolitustel arutame teemasid: mis on Illy? Illy ajalugu ja põhiväärtused, kohvi ajalugu, kohvisordid, tootmine ning kohvi valmistamine ja korrektne serveerimine.Università del Caffè kohviülikool asutati 1999. aastal Itaalias Illycaffè poolt ning selle ainsaks eesmärgiks on edendada, arendada ja levitada kvaliteetkohvi kultuuri kogu maailmas.

Illy ABC

Koolitustel läbitakse teooria ja praktika, õpetatakse tegema erinevaid kohvijooke ning käsitlema keerulisi kohvimasinaid ja muid igapäevaseid aspekte (näiteks hooldus ning barista tööks vajalike töövahendite ja -seadmete häälestamine).

Lõpetades oskad maitse järgi ära tunda hea kohvi nagu tõeline kohvisommeljee. Samuti omandad Università del Caffè koolituse läbides ja eksami edukal sooritamisel kohvieksperdi sertifikaati.

Illy ABC
Täiuslik cappuccino
Kohviekspert
Koolitaja Regle

Regle töötab Da Vinci’s Illy ja Dammann toodete müügijuhina. See tähendab, et tema kanda on ettevõttes kõik kohvi- ja teega teemadega seonduv. “Ma koolitan, müün, hooldan ja annanparimat nõu…” võtab Regle oma rolli Da Vinci kohvimaailmas kokku. Tänaseks teab Regle kohvist peaaegu kõike.

Koolitaja Andre

Andre on Da Vinci Foodis illy ja Dammann toodete müügiesindaja ja kohvi koolitaja. Ta on pühendunud jagama oma kirge kohvi vastu ning muuta iga kohtumine kohvimaailmaga unustamatuks kogemuseks. Süvenenud kohvikultuuri salapäradesse juba pea kuus aastat Andre missiooniks on avastada ja avada inimeste jaoks kohvi maailm uueks ja põnevaks seikluseks.