Avaleht

Pasta ja Pizza...

Ehtne Itaalia

Me armastame Itaalia toitu!

Sellepärast oleme armastusega pühendunud Itaalia toidukultuuri tutvustamisele Eestis. Ehtsa maitseelamuse saamiseks kasutame roogade valmistamisel otse Itaaliast imporditud toorainet.

Menüü

Lisaks kvaliteetsele pastale ja pizzale leiab meie menüüst ka teisi klassikalisi Itaalia roogi: suupisteid, salateid, suppe, risotosid, grillroogi ja magustoite. Eraldi väljatoomist väärib ehtne käsitsivalmistatud Itaalia jäätis - gelato.

Vaata menüüd

Da Vinci vaagnad

Da Vinci pasta & pizza pakub erinevaid antipasti italiani eelroogade – suupistete kandikuid.  Oleme kolmele take away vaagnale kogunud kokku parimad palad lihast ja juustust, omavalmistatud punase sibula marmelaadi ja pestot.

Meie tooted on kõrge kvaliteediga ja kõik asjad kas toome ise Itaaliast või valmistame ise oma restoranide köökides. Valikus on erinevad Itaalia salaamid, singid,  juustud ning vanad ja head Da Vinci hitid nagu Bella Cerignola oliivid, pesto Genovese, pesto Rosso, päikesekuivatatud tomatid, artišokid jne.

Rohkem infot siit

Unikaalne Da Vinci pitsa

Meie restorani pitsataigna retsept on paika timmitud koostöös maailmakuulsa pitsameistri Alessandro Negriniga. Meie pitsade kuldpruuni ja krõbeda taigna saladus peitub kvaliteetses Antica jahus, mille juured ulatuvad tagasi kaugesse Rooma aega. Pitsa äärtes olevaid väikseid musti täpikesi ei pea kartma – need lisavad suitsust maitset. Rustikaalsest Antica jahust valmistatud pitsataigen sisaldab täisterajahu, on tavalisest väiksema pärmisisaldusega ning seda on kerge seedida. Hoolikalt valmistatud pitsataigent kroonivad kvaliteetne Itaalia päritolu mozzarella juust ja naturaalne tomatikaste ning hulgaliselt muid mõnusaid itaaliapäraseid maitseid.

Meie pitsad

Täiuslik illy kohv

Tassis muutub illy segu sümfooniaks: rikkalik, täidlane, mitmekülgne, koosneb ääretult andekatest solistidest, kes annavad endast suurepärase dirigendi käe all mängides kõik. Need maitsed, tunded ja aroomid on omased ainult illyle. Sametine, momentaanselt magus, õrnalt tasakaalustavad lillesed ja puuviljased noodid, kust kumavad läbi karamell, röstleib ja šokolaad, loomulikud lõhnad, milles on tunda mandleid ja mett. Esmakordselt võib juhtuda nii, et sa loobud suhkrust täiesti.

illy kohvijoogid

Gelato – käsitistsivalmistatud jäätis

Da Vinci pakub oma klientidele ehtsat käsitsi valmistatud Itaalia jäätist (gelato). Da Vinci restoranid olid ühed esimesed Eestis, kes hakkasid 2003 ise valmistama gelatot. Meie valikus on kokku 16 erineva maitsega ja korraga on alati müügis ligi 10 erineva maitsega jäätist. Kõik oma jäätised valmistame kohapeal, tänu millele saame pakkuda parimat, värsket ja kõrgeima kvaliteediga toodet. Eraldi väärib väljatoomist pistaatsia pähkli maitseline jäätis, mis on juba aastaid olnud meie enim müüdavaks jäätiseks.

Loe lähemalt siit

Broneeri omale laud

Vali, millal ja millist Da Vinci restorani soovid külastada

    Erisoovid
    etEesti