×

Illy

Francesco Illy lõi illy 1933. a Trieste linnas Itaalias. Francesco Illy idee oli lihtne: toota maailma parimat kohvi.Alates Francesco Illy unistusest kuni kohvini, mida inimesed saavad nautida iga päev ja igal pool üle terve maailma: see on lugu 80 aastat kestnud kirest, mis sai inspiratsiooniks nii ettevõttele endale kui ka neile valikuile, mis on muutnud illycaffè unikaalseks ja teisest nii selgelt eristatavaks.

Ühe tassi espresso valmistamiseks kulub 50 kohviuba, kuid piisab vaid ühest halvast oast, et tassitäis kohvi ära rikkuda. Just selle pärast valib illy kohviubasid ükshaaval.10% maailma parimast kohvisaagist peetakse esmaklassiliseks. illy valib oma ube üle maailma kasvatatava parima 1% araabika ubade seast. Mida see nende kohta ütleb – oleme kõige kohvi puudutava suhtes perfektsionistid.

1933 a lõi Francesco Illy oma enda ettevõtte ja unistas maailma parima kohvi valmistamisest. Nii sündiski perekondlik kirg. Illy pere kolme põlvkonna jooksul oleme me taaskujundanud peagu iga kohvikultuuri osa: alates illetta – tänapäevase espressomasina eelkäija leiutamisest – kuni ühe tassi jaoks mõeldud E.S.E kohvipatjadeni, värskuse säilitamiseks mõeldud survestatud purkideni ja meie kaheastmelise Iperespresso kapslisüsteemini.Tänaseks leidub Illy edasimüüjaid 140 riigis, kuid tootmine toimub siiani ainult Triestes.

 

Illy tooted