×

Illy Kohv
& Dammann Freres Tee

Illy Kohv
& Dammann Freres Tee

Meist

Da Vinci Food on ainus ametlik illy kohvi ja Dammann Freres tee edasimüüja Eestis. Illy asutati 1933. aastal Itaalias, Triestes Francesco Illy poolt. Illy on ainuke kohviröstija, kes teeb oma kohvioa ostu otsused maitse- ja laboratoorsete testide alusel. Illy ostab kõrgkvaliteetsed kohvioad otse kasvatajate käest Kesk- ja Lõuna-Ameerikast, Indiast ning Aafrikast.

Dammann Freres sai 1692. aastal Louis XIV poolt tee müügiõiguse Prantsusmaal, Dammann Freres loodi 1925. aastal kahe venna Robert ja Pierre Dammann’i poolt. Peale II maailmasõda tõi muutusi kaasa Jean Jumeau-Lafond. Tema, kui suur teearmastaja tahtis jagada oma kirge Prantsuse rahvaga, kes olid tol ajal selles valdkonnas veel teadmatud. 1950. aastal käivitas ta lahtise tee jaemüügi Prantsumaal. Hiljem võtsid firma arendamise üle Jeani pojad Jacques ja Didier.

Illy Tooted

Segu üheksast araabika kohvi omadusest, mis vastab turustandarditest kõrgematele standarditele.
Kahekordne ubadevalik: kohapeal ja elektrooniline sorteerimine enne röstimist. Ube ning jahvatatud või ühe portsioni jaoks mõeldud kohvi valmistatakse erinevates versioonides: keskmine või tume röst ja kofeiinivaba.

illy sümboliseerib kirge espresso vastu, kuid räägib loo oma segu äravahetamatust aroomist ka teisiti. Illycaffè kasutab kohviubadena, jahvatatud kohvi, E.S.E padjakeste, filtrikohvi, mokakohvi ja Iperespresso kapslite jaoks mõeldud kohvi valmistamiseks vaid parimaid araabika ube, mida loodusel üldse pakkuda on.

Dammann Freres Tooted

Dammann Fréres spetsialistid reisivad üle terve maailma, neid huvitab absoluutselt kõik, mida nad näevad. Maitseinsener arendab teesegu õrna ja meeldiva aroomi, “segaja” paneb kokku ja viimistleb igal hooajal teesid nii, et teede harmoonia ja maitse iial ei muutuks.

Kohvimasinad, Tarvikud ja Hooldus

Valikus on illy kapslimasinad, mis sobivad hästi nii koju ja kontorisse ning võimaldavad valmistada restoranikvaliteediga kohvi oma kodus. Lisaks on meil ka lai valik professionaalseid kohvimasinaid restoranidele ja kohvikutele.

Illy Universita Del Caffe

Università del Caffè Eesti eesmärk on suurendada ja levitada kohvikultuuri Eestis koostöös kooliga, mis pakub täielikku teoreetilist ja praktilist koolitust kõikidel kohviga seotud teemadel.