Da Vinci Ristorante & Cafeteria

Tere tulemast – Da Vinci ristorante & cafeteria

Tervitame sind uudse Da Vinci kontseptsiooniga, kust leiad meie parimad hittroad läbi aegade, kuid lisaks kostitab uhke menüü sind ka täiesti uute ja eksklusiivsete maitseelamustega, mida ühestki teisest meie restoranist ei leia. Ja see pole veel kõik – sind ootavad ka oma ehedad kondiitritooted, mis igapäevaselt meie andekate ja loominguliste kondiitrite käe all valmivad.

Meie omanäolises restoranis saad lisaks erilistele maitseelamustele nautida ka imelist panoraamvaadet Tallinna linnale. Olgu sul plaanis romantiline õhtusöök, ärikohtumine, perepidu või firmaüritus – Da Vinci Ristorante & Cafeteria on ideaalne paik, kus luua unustamatuid mälestusi!

Menüü

Da Vinci ristorante & cafeterias on ühendatud meie traditsioonid, kvaliteet ja loovus pakkumaks unustamatute maitseelamustega menüüd. Kui ihkad midagi kergemat, leiab meie menüüst eriti maitsvaid antipastisid ning värskeid salateid uhtete lisanditega.

Liikudes toekamaks, on meie menüüs esindatud krõbedad autentsed Itaalia pitsad, toitvad ja maitsvaid
pastad, risotod ning eriti aromaatsed pearoad – iga roog annab edasi killukest Itaalia südant. Perfektse magusa lõpunoodi annab meie avastamist väärt kondiitritoodete maailm.

Kondiiter

Da Vinci ristorante & cafeteria andekad kondiitrid seovad klassikalisi küpsetisi uute ja põnevate maitsetega. Küpsetised on valmistatud suure hoolega, et iga koogitükk pakuks meeldivalt magusaid maitserännakuid.

Iga tooraine on hoolikalt valitud meie oma kondiitrite poolt, pidades silmas traditsioonilise kondiitrikunsti ja moodsa maitseloomingu tasakaalu.