Meist

DaVinci

Tere tulemast Da Vinci restoranidesse – Eesti kogupererestoranide lipulaevale, kus eriline teenindus, maitseelamus ning kvaliteet sulanduvad üheks unustamatuks kogemuseks! Oleme uhked, et oleme pakkunud oma külalistele autentset Vahemere kööki ja rikkalikke maitseelamusi juba üle 20 aasta. Da Vinci restorane iseloomustab kirg hea toidu vastu ning just meie toome sinuni parimad Itaalia köögi hõrgutised kodumaalt lahkumata.

Solaris

Tere tulemast – Da Vinci ristorante & cafeteria.
Tervitame sind uudse Da Vinci kontseptsiooniga, kust leiad meie parimad hittroad läbi aegade, kuid lisaks kostitab uhke menüü sind ka täiesti uute ja eksklusiivsete maitseelamustega, mida ühestki teisest meie restoranist ei leia. Ja see pole veel kõik – sind ootavad ka oma ehedad kondiitritooted, mis igapäevaselt meie andekate ja loominguliste kondiitrite käe all valmivad.

Meie omanäolises restoranis saad lisaks erilistele maitseelamustele nautida ka imelist panoraamvaadet Tallinna linnale. Olgu sul plaanis romantiline õhtusöök, ärikohtumine, perepidu või firmaüritus – Da Vinci Ristorante & Cafeteria on ideaalne paik, kus luua unustamatuid mälestusi!

Estonia pst 9, Tallinn (Solaris keskus)
+372 51993339
solaris@davincifood.ee