Joogikaart

JOOGIKAART

Avasta Da Vinci ristorante & cafeteria joogimaailm – meie joogikaart pakub mitmekülgset ja
nauditavat valikut täiustamaks iga maitseelamust!

VEINIKAART

Sinu käes on ideaalne veinikaart, mis täiendab rikkalikku toidumenüüd. Olgu selleks elegantne punane või värskendav valge, meie valikust leiab sobiva ka nõudlikum veinigurmaan. Da Vinci ristorante & cafeteria viib su väikesele Itaalia ringreisile, pakkudes eri piirkondade loomingut Toskaanast Pugliani.
Lisaks pakub meie joogikaart hoolikalt valitud ekslusiivset šampanjavalikut, mis on inspireeritud parimatest Prantsuse viinamarjaistandustest, tuues teieni kohaliku elegantsi, värskuse ja särtsu.

joogikaart .pdf

KOHVI- JA TEEMENÜÜ

Da Vinci ristorante & cafeteria pakub rikkaliku kohvi- ja teemenüüd. Meie baristad valmistavad kohvijooke suure hoole ja armastusega, kasutades selleks maailmatasemel Illy kohvi. Iga barista on läbinud põhjaliku Illy Universita del Caffe koolituse, et tuua sinuni vaid tipptasemel valmistatud kohv. Kohv ja kohvivalmistamine on Da Vincis kirg omaette – lase meil seda sinuga jagada! Lisaks kohvile pakume Dammann Frères teevalikut, mis rõõmustab
ka kõige nõudlikumat teesõpra. Hoolikalt käsitsi korjatud, rullitud ning siidikotikesse paigutatud teelehed tagavad kvaliteedi ja maitseelamuse, millest unistab iga gurmaan!

kohvi- ja teemenüü .pdf