Jõelähtme golfirestoran

  • Da Vinci Jõelähtme Golfirestoran

The authenticity and quality of food are the most important factors for the Jôelähtme Golf restaurant. What is more, it tries to offer golf friends fast and excellent service at reasonable / pocket friendly prices.

Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Da Vinci ja Itaalia köögi paremik – menüüs on pitsat, pastat, tervislikke salateid, suppe , mereande & liha, koos sinna juurde kuuluvate magustoitude ja käsitsi valmistatud Itaalia gelato ’ga. Samuti kroonib menüüd eeskujulik veini-ja joogikaart, kust kindlasti leiavad pônevat avastamist erinevate jookide austajad.

Da Vinci Golf Restaurant

Klubi tee 4, Manniva, 74217 Harju county / View on map

L-P 10:00-18:00 (köök kuni 17.30)

golfirestoran@davincifood.ee
+372 6025 294

+372 55 604 019

Directions

Manager of the Da Vinci Golf Restaurant

Kersti Kuus

Kersti on Da Vinci Jõelähtme Golfirestorani perenaine, kes tegeleb nii restorani igapäevatöö koordineerimise kui eriürituste korraldamisega. Viimasest 9 aastast Da Vinci’s on Kerstil ette näidata kirev kogemustepagas. Kersti alustas oma karjääri Kristiine Da Vinci restorani klienditeenindajana, kust ta liikus peagi edasi kontorisse Da Vinci Food toiduainete hulgimüügi peale. Seejärel viis töö ta tagasi restoranipoole peale ja ta asus juhtima nii Kristiine kui Rocca al Mare Da Vinci restorane. Mõne aja pärast leidis Kersti aga end taaskord peakontoris, seekord kohvikoolitaja ametit proovimas. Nüüdseks on Kersti uuesti tagasi Da Vinci restoranis, sedapuhku Jõelähtme Golfirestorani värske perenaisena.

Read more

Online

BOOKING

We look forward to hosting your anniversaries, birthdays and special events. Please contact us for further details and offers.
special wishes


en_USEnglish
etEesti en_USEnglish