×

Sündmused

Tallinnast 30-minutilise autosõidu kaugusel (27km kui täpne olla) on Jõelähtme golfirestoran, mille unikaalne asukoht, kaunis loodus ning maastikuarhitektuur meenutab pigem mõnd Bernardo Bellotto Itaalia maastikumaali kui traditsioonilist väljasõitu maale.

Ruumid, terrazza ja mahutavus

Peasaalis on kuni 80 istumiskohta, kuid väga hea sisekliimaga ettevõtete jaoks leiab kreatiivse paigutamise tulemusena ruumi veel mõnele kohale nii, et ka tantsuruumi jaaks. Lisaks muidugi suur ja avar terrazza!

Lisaks on võimalik kasutada Väikest Saali kas mõne ürituse aktiviteedi tarvis, esinejate puhkeruumina või lisa 12 inimese istekohana.

Köök

Meie kaheksa restorani üle Eesti annavad tunnustust sellest, et suudame klientidele pidevalt pakkuda nii põnevaid ja uudseid maitseid kui püsivat kvaliteeti. Seda renomeed kaitseme suure au ning kohusetundega ka eriürituste ajal.

Meie spetsialiteet on Itaalia köök, kuid meie chef ja kokad tulevad meelsasti kaasa ka spetsiifiliste väljakutsetega, mille raskuskese on Vahemerest kaugel.

Personal

Oleme meeleldi ürituse ajal lisaks teenindusele abiks veel väikeste, kuid oluliste asjadega, näiteks garderoobi mehitamisega ning külaliste tervitamise, juhatamise ja instrueerimisega.

Ühtlasi ei pea ürituse korraldaja muretsema laudade ja ümbruse pideva koristamise ning muidu tähelepaneliku teeninduse eest — teame hästi, kui oluline see on.

Lava ja vool

Lava jaoks on hea asukoht saalis olemas ning kuni 3-liikmelised bändid mahuvad sinna hästi.

Voolu on 32A, millest piisab ka kõige lennukamateks ideedeks.