×

Da Vinci Jõelähtme Golfirestoran

Meist

Da Vinci Jõelähtme Golf Restoran

Meist

Da Vinci on restoranikett, millel on 16-aastane Itaalia köögi pakkumise kogemus. Jõelähtme Golfi keskusesse on toonud oma parimad tavad ja armastuse Itaalia toidu vastu täiendava grillrestorani touch touchiga

Jõelähtme Da Vinci Golfirestoran on Põhja-Euroopa parim!

14. märtsil 2024 kuulutas 59club välja Euroopa parimad golfikeskused. Estonian Golf & Country Clubil on ülimalt hea meel teada anda, et Jõelähtme Da Vinci Golfirestoran võitis Põhja-Euroopa parima golfirestorani tiitli!

Menüü

Jôelähtme golfirestoran peab oluliseks ennekôike toiduainete autentsust ja kvaliteeti ning pakkuda golfisôbrale kiiret ja suurepärast teenindust mõistlike / taskukohaste hindadega.

Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Da Vinci ja Itaalia köögi paremik – menüüs on pitsat, pastat, tervislikke salateid, suppe , mereande & liha, koos sinna juurde kuuluvate magustoitude ja käsitsi valmistatud Itaalia gelato ’ga. Samuti kroonib menüüd eeskujulik veini-ja joogikaart, kust kindlasti leiavad pônevat avastamist erinevate jookide austajad.

Golfirestoran Terrasa

Da Vinci Golfirtestorani juurde kuulub ka terrass, kus saab värskes õhus sööke  – jooke nautida. Terrassile mahutame rohkem kui 30 inimest. Terrassil on klientide kasutada pehmendatud toolid, hubased lauavalgustid ning kenad bleedid jahedama ilma jaoks.

Lisaks on Da Vinci golfirestorani terrassil ka neli soojakiirgurit, mis teevad terrassil viibimise mõnusaks ka jahedamatel päevadel. Terrassi klaasist lükanduksed pakuvad võimalust päikselisel ja vaikse tuulega päeval nautida terrassi võlusid n.ö. avatud terrassil ning tuulisel ilma puhul võimalus tekitada tuulevari, mis laseb samuti segamatult seal viibida.

Klubimaja teenused

 • WIFI
 • Seminariruum
 • Restoran
 • EGCC logotoodetega
 • Proshop
 • Riietusruumid, saunad
 • Golfiautod
 • Pro tunnid
 • Golfikeppide laenutus
 • Golfi demod ja Green
 • Card kursused
 • Üritused ja võistlused
Seminariruum

EGCC klubihoone 2. korrusel asub kauni loodus- ja merevaatega seminariruum, mis mahutab 20 inimest, olemas on suur ekraan koosoleku pidamiseks ning kiire WI – FI. Ruumi saab kasutada nõupidamisteks, koosolekuteks, tähtpäevadeks jms. Koostöös klubi restoraniga on võimalik sinna katta ka laud – väikestest suupistetest kuni rikkalike õhtu- ja lõunasöökideni. Seminari ruumis on paremate mõtete genereerimiseks ILLY kohvimasin, kus saab kohvi võtta ning teed.

Da Vinci Captain’s Lounge

EGCC klubihoone III korrusel on work lounge nimega Captain’s Lounge, mis mahutab 20 inimest. Worklounge eesmärgiks on pakkuda golfimängijatele vaikset kohta restoranis, kus segamatult oma tööasjad efektiivselt ära teha ja peale seda golfi mängima minna. Work lounge’s serveerime loomulikult kõiki restorani toite ja jooke, et töö tegemine sujuks parimal viisil.

Klubihoone kohvipunkt

EGCC klubihoone I korrusel asub Da Vinci iseteeninduslik kohvipunkt. Pakume golfimängijatele laias valikus snäkse, vett, kaarastusjooke ja õlut ning loomulikult suurepäraseid ILLY kohvijooke. Enamus pakutavaid tooteid omavad “BIO” sertifikaati ja tervislikkus eelkõige. Läbi automatiseeritud I korruse kohvipunkti loodame kõikidele mängijatele pakkuda kiiret lahendust vedeliku ja energia taastamisel ning sööma – jooma ja kaasmängijatega meeldivalt aega veetma, ootame teid hiljem ikka Da Vinci Golfirestorani, kus toidud saab kätte kiirelt ning maitsed on head.

Da Vinci raja kohvik

Sea Course väljaku 5 ja 13 raja vahel asub Da Vinci rajakohvik,l mis on avatud 24/7. Rajakohvikusse saab siseneda, sisestades uksekoodi (täpsusta kood Caddiemasteri juures).Rajakohviku eesmärgiks on pakkuda mängijatele jooke, snäkke, kuivatatud marjasid, shokolaadi, pähkleid jne., et esmane janu ja energia saaks taastatud. Lisaks on rajakohvikus täisautomaatne kohvimasin, mis pakub võimalust nautida rajal maitsvaid ILLY kohvijooke. Valides endale välja sobivad tooted, palume toodete eest koheselt pangakaardiga maksta rajakohviku iseteeninduskassas. Läbi automatiseeritud rajakohviku loodame kõikidele mängijatele pakkuda kiiret lahendust vedeliku ja energia taastamisel ning sööma – jooma ja kaasmängijatega meeldivalkt aega veetma, ootame teid hiljem ikka Da Vinci Golfirestorani, kus toidud saab kätte kiirelt ning maitsed on head.