Hanno Värk

Pärnu Da Vinci juht

Hanno Värk

Da Vinci partner ja Pärnu Da Vinci restorani juhataja Hanno on Da Vinci’s töötanud juba üle 10 aasta. Sellest hoolimata leiab ta iga päev uusi põnevaid teemasid, millega tegeleda. Hanno tunnistab, et ta ei võtnud enne Da Vincisse tulekut pastatoite suu sissegi ja teadnud midagi itaalia köögist, kuid tänaseks päevaks on temast saanud suur itaalia köögi austaja ning oskab hinnata Itaalia köögile omaseid puhtaid ja värskeid maitseid.

Töövälisel ajal armastab Hanno aega veeta koos oma perega, samuti meeldib talle olla füüsiliselt aktiivne ning teda võib tihti kohata jõusaalis, golfi- või tenniseväljakul. “Terves kehas terve vaim” on Hanno motoks.

 Da Vinci ühe partneri ja restorani juhatajana on Hanno pilk alati tulevikku suunatud ning oma igapäevatöös eelistab ta kasutada avatud ja ausat juhtimisstiili. “Meeskonnasisene avatus, positiivne töökeskkond ja lahendustele orienteeritus,” loetleb Hanno tõekspidamisi, mida ta oma töös juhatajana oluliseks peab. Avatuse all peab Hanno eelkõige silmas omavahelist ausat ja delikaatset suhtlust, mis loob meeskonna, kus kõiki protsesse juhitakse ühiselt. “Avatus ei ole lihtsalt üks asi, mida sa nõuad - see tekib ajaga ja sellele on vaja tähelepanu pöörata iga päev,“ selgitab Hanno. „Avatus tähendab anda kolleegile tõest infot, mis teda aidata võib - olgu see siis ülipositiivne tagasiside või negatiivne tähelepanek.“ Tema sõnul on avatud suhtlusstiili parimaks tulemiks positiivsed ja lahendustele orienteeritud kolleegid.

Забронируйте свой столик

Выберите, когда и в каком ресторане Da Vinci вы хотите посетить

    Особые требования


    ru_RUРусский