Katri Sulamägi

Jõelähtme Da Vinci

Katri Sulamägi

Jõelähtme Golfiklubi Da Vinci restorani juhataja Katri leidis tee Da Vinci’sse umbes aasta tagasi ühe endise kolleegi kaudu. Da Vinci’s töötamise juures naudib Katri enda sõnul kõige rohkem põnevaid väljakutseid ja ekstreemsusi, mida juhatajatöö aeg-ajalt pakub.

Kui küsida Katri käest tema senise kõige meeldejäävama kogemuse kohta Da Vinci’s töötamise ajal, tõdeb ta, et selleks on tegelikult tema poolt juhitava restorani omapärane asukoht. “Minu jaoks ongi kõige lahedam kogemus see, et mul on võimalus töötada sellises imelises kohas nagu Jõelähtme golfiklubi,” rõõmustab Katri. “Siinne atmosfäär, golfarid ja kolleegid on maailma parimad ja ma olen selle eest südamest tänulik!”

Töövälisel ajal on Katri sõnul tema hobid lihtsad. “Magamine, jalutamine ja söömine,” loetleb ta naerdes oma lemmiktegevusi. Oma igapäevases töös restorani juhatajana on Katri jaoks eelkõige oluline edendada kollektiivis inimlikku suhtumist ja eeskujulikku käitumist. Samuti on tema kui juhataja jaoks oluline, et töötajad üksteist märkaksid ja teineteise eest hoolitseksid.

Broneeri omale laud

Vali, millal ja millist Da Vinci restorani soovid külastada

    Erisoovid


    etEesti