Kastmed (Take away)

OSTA MEIE MAITSVAID KASTMEID KAASA!

Punase sibula marmelaad

Punase sibula marmelaadi valmistame käsitsi. Meie punase sibula marmelaad on magushapu maitsega ja sobib väga hästi peaaegu kõikide toitude juurde. Seda võib lisada erinevatele toitudele täiendava magus-hapu maitsenüansi saamiseks või serveerida toidu kõrvale. Eriti hästi sobib punase sibula marmelaad liha kõrvale ning salatitesse, pastadesse ja risotosse.

100g / 1,49€

Caesari kaste

Soovite kodus valmistada maitsvat Caesari salatit? Miks mitte. Meie käsitsivalmistatud Caesari kaste sobib selle jaoks ideaalselt! Da Vinci Caesari kaste valmistamiseks kasutame ainult parimaid tooraineid. Tegelikult sobib meie kaste lisaks Caesari salatile hästi ka teiste salatite ja suupistete maitsestamiseks.

100g / 1,49€

Roheline pesto

Da Vinci klassikalist rohelist pestot valmistame käsitsi värskest toorainest. Meie värske pesto sisaldab basiilikut, Grana Padano juustu, extra virgin oliiviõli, seedripähkleid, küüslauku ja maitseaineid. Pesto saamiseks blenderdame kõik komponendid, aga mitte päris püreeks. Õigesti valmistatud pesto on tekstuurilt veidi tükiline. 

100g / 2,99€

Punane pesto

Punast pestot valmistame Da Vinci’s käsitsi, kasutades kõige värskemat toorainet. Punane pesto sisaldab samu komponente, mis roheline pestogi, lisaks annavad pestole punast värvi ja põnevat maitset tomatid - nii päikesekuivatatud kui konserveeritud. Õigesti valmistatud punane pesto, nagu roheline pestogi, ei ole ühtlane mass, vaid tekstuurilt veidi tükiline.

100g / 2,99€

etEesti