Egle Safaryan

Ülemiste Da Vinci

Egle Safaryan

Ülemiste Da Vinci juhataja Egle teekond sai Da Vincis alguse juba kolm aastat tagasi. Oma karjääri alustas ta Rocca al Mare Da Vincis klienditeenidaja ning vahetusvanemana. Restorani jõudis ta läbi CV Keskuse. „Mõtlesin enda jaoks midagi teistsugust proovida ning nii ma siia tulin.“

Egle lemmikuks Da Vinci menüüs on soe Vahemere salat. Lisaks heale toidule jagub tal kiidusõnu ka kolleegide suunas. Just kolleegid olid need, kes Egle esimesena ära võlusid. Tema sõnul on igas Da Vinci restoranis hästi toredad inimesed tööl. „Selline kodune tunne tekib. Hommikul tööle sõites ei mõtle sellele, et lähed tööle, vaid pigem nagu teise koju mingeid asju ajama.“

Tööl on ka omajagu nalja saanud. Meenutades lõbusaid hetki, tuleb Eglel esimesena meelde, kuidas nad Rocca al Mare Da Vincis abikokale vingerpussi tegid. Nimelt roniti tühja prügikotti, ning kui abikokk hakkas prügi ära viima, siis liigutati end koti sees. Kuuldavasti andis abikokk ehmatuse andeks ning nalja jagus veel mitmeks päevaks.

 

Egle usub koostöösse ning et üksnes tiimitööga on võimalik jõuda tippu. Ta soovib ja püüdleb oma töös selle suunas, et igal töötajal oleks Da Vincis sarnane tunne nagu tal endal – nagu oleks kodus.

Tööväliselt on Egle aktiivne looduse nautija. Koos perega otsitakse pidevalt uusi RMK matkaalasid, kus end proovile panna. Jalad viivad teda ka jõusaali ning klaveri taha. Klaver tuleb ta ellu just siis, kui vaja pigem midagi rahustavat – uks kinni, käed klahvidele ning muremõtted kaovad imekiirelt.

Reserve a table

Choose when and which Da Vinci restaurant you would like to visit

    Special wishes


    en_USEnglish