Regle Kuus

Koolitaja

Regle Kuus

Regle on Da Vinci’s kokku töötanud 8 aastat, alustades restorani poolelt ja liikudes edasi Da Vinci Foods kohvikoolitajaks. Samal ajal hakkas talle huvi pakkuma ka müügitöö. Da Vinci's töötamise juures meeldib Reglele kõige rohkem võimalus areneda ja viia oma ideid ellu, paindlikkus ning inimesed, kellega ta koos töötab. Samuti naudib ta seda, et iga tööpäev on erinev. “Suhtlemine!” toob Regle välja veel ühe aspekti oma töö juures, mis tal silmad särama paneb. “Ma armastan inimestega suhelda, jagada kohvialaseid mõtteid ja teadmisi ning koos kohvi degusteerida.” Regle naudib oma sõnul väga seda, kui saab kasvatada inimeste teadlikkust kohvimaailmast ja sellest, kuidas kohvikud ja restoranid saavad pakkuda parima kvaliteediga kohvi.

Oma töös peab Regle kõige aluseks head infovahetust ja koostööd, aga ka naeru ja positiivsust. Regle usub, et kui inimesed teevad tööd, mida nad armastavad, siis teevad nad seda hoole ja pühendumisega ning erilist juhtimist ei vajagi. “Kui osakonnas kehtivad koos loodud reeglid ja töökorraldus on paigas, siis juhtub magic iseenesest,” teab Regle. Oma seni kõige lahedamaks kogemuseks Da Vinci’s töötamise ajal peab Regle Hondurasel asuva kohviistanduse külastamist. “See oli imeline!” meenutab Regle. Ta osales 7-päevases kohviülikooli programmis, mille käigus istutas kõrgetele mäenõlvadele ka oma kohvipõõsa. “See, kui näen, kuidas tegutsevad need inimesed, kes kasvatavad meile seda imelist kohvi, paneb mind veel rohkem hindama kvaliteetse kohvi väärtust ja selle valmistamist,” võtab ta oma kogemuse kokku.

Oma lemmik kohvijoogiks peab Regle espressot. See on see jook, mida ta naudib ja joob, kui soovib kogeda kohvi tõelist maitset ja olemust. “See shot keelel pakub mulle ca 30 minutiks tõelist maitsete buketti,” tõdeb ta. Kuna Regle joob päevas umbes 4 tassi kohvi, siis sageli pikendab ta espressot kuuma veega ja vahel lisab juurde ka törtsu piima. 

Töövälisel ajal tegeleb Regle spordiga: jookseb, tantsib, treenib jõusaalis ja jalutab looduses. Lisaks harrastab ta ka taliujumist. “See on tõeline eneseületus, tujutõstja ja väsimuse peletaja, “ soovitab ta seda julgustükki ka teistele järele proovida.

Regle lemmik-kohvikjook: Espresso

etEesti