Jaanika Teppan

Koolitaja

Jaanika Teppan

Jaanika töötab Da Vinci Food’is Illy & Dammann Freres brändide müügijuhina ning vastutab ka kohvikoolituste läbiviimise eest. Da Vinci’s on Jaanika töötanud alla 2 aasta. Algselt töötas ta aga hoopis klienditeenindajana Kristiine Da Vinci restoranis, kus talle tehti peale 8 kuud pakkumine asuda oma praeguse ameti peale.

 “Minu õnneks on Da Vinci täpselt selline koht, kus kõigil on soovi korral võimalus edasi areneda,” on Jaanika tänulik. Ta alustas uut tööd müügikonsultant-koolitajana ning aja möödudes võttis enda kanda ka müügijuhi kohustused. Tänasel päeval tegeleb Jaanika nii müügi, müügijuhtimise kui kohvikoolitustega, lisaks ka kohvi kvaliteedikontrollide ning masinate seadistuse ja lihtsamate hooldustega. Samuti hoiab ta koostöösuhteid ettevõtte partneritega Itaalias ja Prantsusmaal.

Da Vinci’s töötamise juures meeldib Jaanikale kõige rohkem see, et ta saab olla ise oma aja peremees ning sättida enda tegemised täpselt nii, nagu talle kõige paremini sobib. Samuti naudib Jaanika oma tööülesannete vaheldusrikkust. “Tegelikult ei oska ma iialgi 100% kindlusega öelda, milline mu järgmine tööpäev välja näeb,” tõdeb ta. Töö iseloomu tõttu liigub ta palju ringi nii Eestis kui vahest ka Eestist väljaspool. 

Jaanika on veendunud, et juhiga peaks alati julgema kõike rääkida ja arutada. Tema jaoks on kolleegidega suhtlemine kõige aluseks, sest teistega arutades ja koos mõeldes jõuab alati kõige paremate ideedeni. “Võib ka öelda, et on hea, kui keegi sulle vastuväiteid toob, kuna nii saab kõikidele puudustele lahendused välja mõeldud,” arvab ta.

Vahest saab Jaanika sõnul töö ajal nalja ka. Kuna tema tööülesannete hulka kuulub ka masinatele lihtsama hoolduse teostamine, siis tihtipeale juhtub, et ta peab kruvikeerajaga masinal paar kruvi lahti keerama või ajutiselt mõne jupi eemaldama. Jaanika sõnul tekitavad need tema jaoks tavapärased toimingud tihtipeale kõrvalseisjates hämmeldust. “Mõni meesterahvas on lausa tulnud juurde ja küsinud, kas vajan abi, sest kuidas siis üks noor neiu ometigi sellist asja teha oskab!” muigab Jaanika. Samas kinnitab ta naerdes, et siiamaani on kõik kruvid ja jupid siiski ilusti masina külge tagasi jõudnud. 

Jaanika on aktiivne ka töövälisel ajal. Kolm õhtut nädalas veedab ta taipoksi trennis ning ülejäänud aja koos pere ja sõpradega. Suvisel ajal naudib ta rulluisutamist või lihtsalt jalutamist, samuti uute kohtade avastamist. Muusika on samuti Jaanika elus väga tähtsal kohal. 

Jaanika lemmik kohvijook Da Vinci menüüs: Espresso ja mandlipiimaga cappuccino.

etEesti
en_USEnglish ru_RUРусский etEesti