Home kohvimasinad

  • X7.1 kapslimasin

Tutvustus

Naudi iperEspresso masinaga tehtud Itaalia espressot ja cappuccinot. See on kapslimasin, millega saad kohvikukvaliteediga espressot valmistada ka kodus – ainult ühe nupuvajutusega. Kauni kujundusega Francis Francis X7.1 iperEspresso kohvimasina tehnooogia on kaasaaegne, tal on seesmine roostevaba temperatuurikontrollija ja Pannarello aurutoru, mille abil saab vahustada cappuccino ja latte jaoks kreemjat piimavahtu. Musta ja punasena saada olev X7.1 on igas köögis aukohal.
Erinevalt tavalistest ühefaasilistest süsteemidest on iperEspresso kapslid osa uuenduslikust ja patenteeritud kahefaasilisest süsteemist, tänu millele on nendest tehtud espresso väga aromaatne, täidlase maitse ja paksu ning kauakestva crema’ga. Kuna ekstraheerimine toimub kapsli sees, ei puutu kohv masinaga iialgi otseselt kokku, mistõttu on masinat väga lihtne puhastada. Valida saab seitsme erineva kapslisordi vahel.

Masina andmed

Terasest sisemine termoblokk, Panarello piimavahustaja, auto-stop süsteem, automaatne katlakivi eemalduse indikaator. Masin lülitub välja automaatselt energiasäästurežiimile 30 minuti pärast kasutamist. Käepide iperespresso kapsli hoidmiseks. Valgustatud keskmine display ja helisignalid kasutaja juhendamiseks. Veepaak ca 22-30 espresso valmistamiseks.
Mõõdud: 32cm (kõrgus) x 25,9 cm (laius) x 28,9 cm (sügavus). Kaal (ilma pakendita): 6kg.

  • Y3.2 kapslimasin

Tutvustus

Uue Francis Francis Y3 iperEspreeo kapselmasinaga saad kohviku kvaliteediga espressot, mis on pehme maitse ja suurepärase lõhnaga, valmistada oma kodus! Francis Francis Y3 iperEspresso kapselmasinaga valmistate kohvi vaid ühe nupuvajutusega.

Üliõhukese Y3 kohvimasinaga saab espressot valmistada vaid ühe nupuvajutusega. Ta on stiilne ja kompaktne, tänu millele sobib ta igasse kööki. Y3-l on kaks programmeeritavat kohviseadistust, ning ta sobitub peaaegu igas suuruses tassidega – võid nautida espressot täpselt nii nagu sulle meeldib.

Masina andmed

  • 120 volti
  • Piimavahustajat ei ole kaasas
  • Mõõdud: 9,9 cm (laius) x 31 cm (sügavus) x 26,4 cm (kõrgus)
  • Kaal (ilma pakendita): 3,6 kg

Küsi pakkumist!

Otsid koju uut kohvimasinat? Illy Home kohvimasinad võimaldavad sul kodus lihtsa vaevaga valmistada restoranikvaliteediga kohvi.

    etEesti