Üritused

  • Tallinnast 30-minutilise autosõidu kaugusel (27km kui täpne olla) on Jõelähtme golfirestoran, mille unikaalne asukoht, kaunis loodus ning maastikuarhitektuur meenutab pigem mõnd Bernardo Bellotto Itaalia maastikumaali kui traditsioonilist väljasõitu maale.

Ruumid, terrazza ja mahutavus

Peasaalis on kuni 70 istumiskohta, kuid väga hea sisekliimaga ettevõtete jaoks leiab kreatiivse paigutamise tulemusena ruumi veel mõnele kohale nii, et ka tantsuruumi jaaks. Lisaks muidugi suur ja avar terrazza!

Lisaks on võimalik kasutada Väikest Saali kas mõne ürituse aktiviteedi tarvis, esinejate puhkeruumina või lisa 12 inimese istekohana.

Vaata võimalikke saaliplaane

Köök

Meie seitse restorani üle Eesti annavad tunnustust sellest, et suudame klientidele pidevalt pakkuda nii põnevaid ja uudseid maitseid kui püsivat kvaliteeti. Seda renomeed kaitseme suure au ning kohusetundega ka eriürituste ajal.

Meie spetsialiteet on Itaalia köök, kuid meie chef ja kokad tulevad meelsasti kaasa ka spetsiifiliste väljakutsetega, mille raskuskese on Vahemerest kaugel.

Menüü

Personal

Oleme meeleldi ürituse ajal lisaks teenindusele abiks veel väikeste, kuid oluliste asjadega, näiteks garderoobi mehitamisega ning külaliste tervitamise, juhatamise ja instrueerimisega.

Ühtlasi ei pea ürituse korraldaja muretsema laudade ja ümbruse pideva koristamise ning muidu tähelepaneliku teeninduse eest — teame hästi, kui oluline see on.

Lava ja vool

Lava jaoks on hea asukoht saalis olemas ning kuni 3-liikmelised bändid mahuvad sinna hästi.

Voolu on 32A, millest piisab ka kõige lennukamateks ideedeks.

Korralda

Oma üritus

Ootame Teid pidama meie juures oma tähtpäevi ning eriüritusi! Pakkumise saamiseks võtke meiega palun ühendust.


Ürituse kirjeldus


Juba toimunud üritused

27. sept. 2020

Rimma ja Peep pulmad

14.07.2020 tähistasid oma tähtsat päeva meie juures Da Vinci Golfirestoranis armsad Rimma & Peep. Õnne ja rõõmu ühiseks pikaks eluteeks!

Da Vinci Jõelähtme Golfirestoran
31. dets. 2019 - 1. jaan. 2020

Da Vinci aastavahetuspidu 2020

25. jaanuaril 2020 toimus maagilises Jõelähtme Golfirestoranis Da Vinci aastavahetuspidu. Kohal oli ligi 70 inimest, õhtut juhtis Andres Torm ning toitlustuse eest vastutasid köögis Da Vinci kokad.

etEesti
en_USEnglish etEesti