Jõelähtme golfirestoran

  • Da Vinci Jõelähtme Golfirestoran

Jôelähtme golfirestoran peab oluliseks ennekôike toiduainete autentsust ja kvaliteeti ning pakkuda golfisôbrale kiiret ja suurepärast teenindust mõistlike / taskukohaste hindadega.

Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Da Vinci ja Itaalia köögi paremik – menüüs on pitsat, pastat, tervislikke salateid, suppe , mereande & liha, koos sinna juurde kuuluvate magustoitude ja käsitsi valmistatud Itaalia gelato ’ga. Samuti kroonib menüüd eeskujulik veini-ja joogikaart, kust kindlasti leiavad pônevat avastamist erinevate jookide austajad.

Da Vinci Golfirestoran

Klubi tee 4, Manniva, 74217 Harju maakond / vaata kaardil

L-P 10:00-18:00 (köök kuni 17.30)

golfirestoran@davincifood.ee
+372 6025 294

+372 55 604 019

Juhised

Da Vinci Golfirestorani juht

Kersti Kuus

Kersti on Da Vinci Jõelähtme Golfirestorani perenaine, kes tegeleb nii restorani igapäevatöö koordineerimise kui eriürituste korraldamisega. Viimasest 9 aastast Da Vinci’s on Kerstil ette näidata kirev kogemustepagas. Kersti alustas oma karjääri Kristiine Da Vinci restorani klienditeenindajana, kust ta liikus peagi edasi kontorisse Da Vinci Food toiduainete hulgimüügi peale. Seejärel viis töö ta tagasi restoranipoole peale ja ta asus juhtima nii Kristiine kui Rocca al Mare Da Vinci restorane. Mõne aja pärast leidis Kersti aga end taaskord peakontoris, seekord kohvikoolitaja ametit proovimas. Nüüdseks on Kersti uuesti tagasi Da Vinci restoranis, sedapuhku Jõelähtme Golfirestorani värske perenaisena.

Loe lähemalt

Online

Broneering

Ootame Teid pidama meie juures oma tähtpäevi ning eriüritusi! Pakkumise saamiseks võtke meiega palun ühendust.    Erisoovid


    etEesti