Jõelähtme golfirestoran

  • Da Vinci

    Jõelähtme Golfirestoran

Jôelähtme golfirestoran peab oluliseks ennekôike toiduainete autentsust ja kvaliteeti ning pakkuda golfisôbrale kiiret ja suurepärast teenindust mõistlike / taskukohaste hindadega.

Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Da Vinci ja Itaalia köögi paremik – menüüs on pitsat, pastat, tervislikke salateid, suppe , mereande & liha, koos sinna juurde kuuluvate magustoitude ja käsitsi valmistatud Itaalia gelato ’ga. Samuti kroonib menüüd eeskujulik veini-ja joogikaart, kust kindlasti leiavad pônevat avastamist erinevate jookide austajad.

Lisaks on avatud caddymasteri kôrval self-service coffe-station, pakkudes kohvisôpradele maailma üht parimat, Illy kohvi koos erinevate tervislike snäkkidega, mis ideaalsed rajale kaasa vôtmiseks ning nälja peletamiseks ja veresuhkrutaseme normis hoidmiseks.

Ootame teid nautima autentset Itaalia kööki imekauni Jõelähtme golfiväljakul!

Da Vinci Golfirestoran

Klubi tee 4, Manniva, 74217 Harju maakond / vaata kaardil

E-P 11:00-21:00

golfirestoran@davincifood.ee
+372 6025 294

+372 55 604 019

Juhised

Da Vinci Golfirestorani juht

Katri Sulamägi

Jõelähtme Golfiklubi Da Vinci restorani juhataja Katri leidis tee Da Vinci’sse umbes aasta tagasi ühe endise kolleegi kaudu. Da Vinci’s töötamise juures naudib Katri enda sõnul kõige rohkem põnevaid väljakutseid ja ekstreemsusi, mida juhatajatöö aeg-ajalt pakub.

Loe lähemalt

Online

Broneering

Ootame Teid pidama meie juures oma tähtpäevi ning eriüritusi! Pakkumise saamiseks võtke meiega palun ühendust.
Erisoovid


etEesti
en_USEnglish etEesti